Збройні сили України та силові структури

Збройні сили України — військове формування, на яке покладаються завдання з оборони України, захисту її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності Збройні сили України забезпечують стримування збройної агресії проти своєї країни та дають відсіч їй, охорону повітряного та підводного простору у межах території України, а також беруть участь у заходах, спрямованих на боротьбу з тероризмом. Період від 2015 характеризується якісно новим створенням війська — збільшено чисельність до 250 тисяч, збільшено фінансування Збройних сил з бюджету, переглянуто грошове забезпечення. Але це тільки перші кроки. Ми маємо намір розвивати збройні сили України, усіляко допомагаючи їм. Наша мета - сприяння соціальному та правовому захисту ветеранів і військовослужбовців Збройних сил України, інших військових формувань та силових структур, пропаганда військової служби у Збройних Силах України, патріотичне виховання молоді, налагодження співробітництва влади з військовослужбовцями та громадянами України, сприяння соціальній адаптації, фізичній та психічній реабілітації бійців, відродження та розбудова української держави та формувань її захисників. Для досягнення своєї мети Організація ставить перед собою багато завдань та винаходить максимально дієві способи їх виконання з урахуванням індивідуальності кожної структури. Така увага до Збройних сил та силових структур невипадкова. Ми впевнені, що цілісність та міць силових структур – це міцність самої Держави.

СОЦМЕРЕЖІ

Ми завжди відкриті до співпраці. Аби Вам було цікавіше відвідувати наш сайт, а нам – працювати для Вас та робити країну такою, якою її бачить саме народ, надсилайте свої запитання, цікаві теми та матеріали на електронну пошту редакції Ордену ilya.org.ua@gmail.com.

Для нас дуже важлива і цікава ваша думка, тому кожен лист буде розглянуто в найкоротший термін. Окрім того, найбільша сила сьогодні – блогерство. Об'єднуючись однією думкою, подаючи до розгляду цікаві ідеї, призиви та пропозиції, ми змінюємо сьогодення. Ви можете стати одним з нас, надсилаючи матеріали до кожного з напрямків та висловлюючи свою думку.

Почнемо діяти разом!

Розроблено TRIBUNE Communications

© 2017 Орден Пророка Іллі. Всі права захищені.