ВЕТЕРАНИ

За визначенням, ветеран - професійний вояк, який відслужив визначений термін у Збройних Силах України або інших силових структурах. Але для нас ветерани – це не просто люди, що воювали, виконали обов’язок; це люди, які будували нашу країну, захищали її ціною власного життя, і кров’ю своїх побратимів платили за наше сьогодення. Вони гідні допомоги та уваги, але чомусь ми мало відплачуємо їм за такі подвиги.
Діяльність Ордену направлена на різноманітне сприяння соціальному та правовому захисту ветеранів, надання їм належної допомоги, пропагування їх подвигів, проведення заходів вшанування живих та загиблих ветеранів, організацію контролю за дотриманням встановленого порядку надання пільг ветеранам, своєчасної виплати щорічної допомоги і доплат, розглядам звернень ветеранів і членів їх сімей; налагодження співробітництва з відповідними вітчизняними та іноземними установами і міжнародними організаціями з питань соціальної і медичної реабілітації, лікування, протезування ветеранів і членів їх родин та ін.

СОЦМЕРЕЖІ

Ми завжди відкриті до співпраці. Аби Вам було цікавіше відвідувати наш сайт, а нам – працювати для Вас та робити країну такою, якою її бачить саме народ, надсилайте свої запитання, цікаві теми та матеріали на електронну пошту редакції Ордену ilya.org.ua@gmail.com.

Для нас дуже важлива і цікава ваша думка, тому кожен лист буде розглянуто в найкоротший термін. Окрім того, найбільша сила сьогодні – блогерство. Об'єднуючись однією думкою, подаючи до розгляду цікаві ідеї, призиви та пропозиції, ми змінюємо сьогодення. Ви можете стати одним з нас, надсилаючи матеріали до кожного з напрямків та висловлюючи свою думку.

Почнемо діяти разом!

Розроблено TRIBUNE Communications

© 2017 Орден Пророка Іллі. Всі права захищені.