Пенсіонери

Перші пенсійні системи у світі створено понад 100 років тому, вони пройшли не один етап реформування. Але нині проблеми пенсійного забезпечення гостро стоять навіть у найрозвиненіших країнах. Пенсійна система в Україні складається з трьох рівнів: державна пенсія, пенсія з обов’язкової накопичувальної системи та додаткова накопичувальна. Але в Україні другий рівень системи так і не запрацював – кажуть, на це просто немає грошей. На даний момент повноцінно працює тільки перший етап пенсійної системи. Тож, люди, які будували нашу країну, які виростили нас, зараз абсолютно беззахисні. Наш обов’язок – захист і різноманітна цільова допомога пенсіонерам, відповідь на їх потреби, звернення громадськості до їх проблем та максимальна увага до них самих. Життя пенсіонерів – це питання національної безпеки, політичний важіль та фактичний рівень життя наших батьків і дідів.

СОЦМЕРЕЖІ

Ми завжди відкриті до співпраці. Аби Вам було цікавіше відвідувати наш сайт, а нам – працювати для Вас та робити країну такою, якою її бачить саме народ, надсилайте свої запитання, цікаві теми та матеріали на електронну пошту редакції Ордену ilya.org.ua@gmail.com.

Для нас дуже важлива і цікава ваша думка, тому кожен лист буде розглянуто в найкоротший термін. Окрім того, найбільша сила сьогодні – блогерство. Об'єднуючись однією думкою, подаючи до розгляду цікаві ідеї, призиви та пропозиції, ми змінюємо сьогодення. Ви можете стати одним з нас, надсилаючи матеріали до кожного з напрямків та висловлюючи свою думку.

Почнемо діяти разом!

Розроблено TRIBUNE Communications

© 2017 Орден Пророка Іллі. Всі права захищені.