Молодь та спорт

Україна зараз знаходиться на шляху реформ, впровадження яких займе не один рік, тому те, що започаткували зараз, потрібно буде реалізовувати протягом ще багатьох років. Сучасне юнацтво істотно відрізняється у своїх уподобаннях та інтересах від молоді, що була 10-20 років тому. Це нове покоління, що зростало при нових економічних, соціальних та політичних умовах. Політична ситуація в країні не може не привертати уваги, тому спостерігається активізація політичної свідомості, що знаходить вираження в інтенсивному обговоренні загальносуспільних проблем. Через велику кількість різних поглядів на одні й ті самі події з’являється потреба самому розібратися, що є правдою, а що ні, і це породжує нові інтереси та формує нові цінності. Збільшення кількості робочих місць, будівництво нового житла, відкриття секцій для заняття фізичним розвитком, військовою справою, підтримка молодіжних центрів, що навчають молодь моральним цінностям, виховую патріотизм, дають змогу знайти заняття до душі, реалізувати себе та розширити своє коло спілкування, є головними вимогами молоді. Організація ставить перед собою завдання різностороннього розвитку українського юнацтва, впроваджуючи нові ідеї та реалізуючи вже існуючі проекти. Наше майбутнє виховується зараз! Однією із комплексних систем фізичної підготовки для дітей та юнацтва, яка швидко набула уваги та популярності є новий вид спорту, який зародився саме в Україні - це Хортинг. Саме слово «xортинг» походить від назви славетного острова Хортиця, де була розміщена Запорізька Січ, яка відіграла прогресивну роль в історії українського народу. Ідея виникнення хортингу як комплексної системи самовдосконалення особистості заснована на фізичному, морально-естетичному і духовному вихованні, а також нерозривно пов'язана з відродженням давніх українських традицій. У старі часи серед козаків були популярні змагання з майстерності володіння вогнепальною та холодною зброєю, кулачного бою і боротьби, які давали можливість козакам постійно відточувати свою майстерність. Національна гордість, ставлення до військової підготовки, виховання стійкого та жорсткого характеру, поліпшення майстерності і козацький дух переможців були взяті за основу при створенні хортингу як виду спорту. Основні завдання хортингу: популяризувати та підвищити роль фізичної культури і спорту, привчити дітей і юнацтво до здорового способу життя, відволікти їх увагу від шкідливих звичок, виховати особистість в дусі добропорядності, патріотизму та любові до своєї Батьківщини. Нещодавно була створена Всесвітня Федерація Хортингу - WORLD HORTING FEDERATION. Популярність цього виду спорту в Україні і в світі постійно зростає. Офіційні заявки про вступ до цієї міжнародної організації вже подали понад 20 країн світу, серед яких: Сполучені Штати Америки, Куба, Греція, Німеччина, Японія, Монголія, Іран, Азербайджан, Казахстан, Північна Корея, Латвія, Молдова та ін.

СОЦМЕРЕЖІ

Ми завжди відкриті до співпраці. Аби Вам було цікавіше відвідувати наш сайт, а нам – працювати для Вас та робити країну такою, якою її бачить саме народ, надсилайте свої запитання, цікаві теми та матеріали на електронну пошту редакції Ордену ilya.org.ua@gmail.com.

Для нас дуже важлива і цікава ваша думка, тому кожен лист буде розглянуто в найкоротший термін. Окрім того, найбільша сила сьогодні – блогерство. Об'єднуючись однією думкою, подаючи до розгляду цікаві ідеї, призиви та пропозиції, ми змінюємо сьогодення. Ви можете стати одним з нас, надсилаючи матеріали до кожного з напрямків та висловлюючи свою думку.

Почнемо діяти разом!

Розроблено TRIBUNE Communications

© 2017 Орден Пророка Іллі. Всі права захищені.