Медицина та здоров'я

Найціннішим для кожної людини є її здоров'я. Коли ти здоровий, легко впораєшся з будь-якою справою.. Чи ви знаєте когось, кому байдуже до власного стану? Таких людей немає. Але, нажаль, одночасно в Україні немає і абсолютно здорових людей Існує безліч визначень здоров'я, проте, якнайповніше його позначення сформульовано фахівцями Всесвітньої організації охорони здоров'я, які вважають, що здоров'я - це нормальний стан людського організму і психіки, що характеризується повним психофізичним і соціальним благополуччям людини. Треба відмітити, що на думку експертів, здоров'я - це не тільки відсутність різного роду захворювань, але і повна відсутність будь-якого дискомфорту, навіть будь-якого відчуття незадоволеності життям. Отже, здоров’я – це не просто організм без хвороб, а в усіх аспектах життя повноцінний громадянин своєї Держави. Купити здоров'я неможливо, тож його потрібно зберігати і зміцнювати. Діяльність Ордену направлена на те, щоб громадяни України, особливо інваліди, ветерани та учасники АТО, почували себе максимально здоровими у повному значенні слова, щоб вони вчасно отримували потрібну медичну допомогу, а сама медицина нашої Держави нарешті досягла належного рівня. Серед завдань Організації також – пропаганда здорового способу життя, різноманітні фізичні змагання та розвиток здорової і задоволеною собою та життям молоді.

СОЦМЕРЕЖІ

Ми завжди відкриті до співпраці. Аби Вам було цікавіше відвідувати наш сайт, а нам – працювати для Вас та робити країну такою, якою її бачить саме народ, надсилайте свої запитання, цікаві теми та матеріали на електронну пошту редакції Ордену ilya.org.ua@gmail.com.

Для нас дуже важлива і цікава ваша думка, тому кожен лист буде розглянуто в найкоротший термін. Окрім того, найбільша сила сьогодні – блогерство. Об'єднуючись однією думкою, подаючи до розгляду цікаві ідеї, призиви та пропозиції, ми змінюємо сьогодення. Ви можете стати одним з нас, надсилаючи матеріали до кожного з напрямків та висловлюючи свою думку.

Почнемо діяти разом!

Розроблено TRIBUNE Communications

© 2017 Орден Пророка Іллі. Всі права захищені.