Черкаси

ЧЕРКАЩИНА

Черка́ська о́бласть — адміністративно-територіальна одиниця України, розташована у центральній лісостеповій частині країни по обидва берега середньої течії Дніпра та Південного Бугу.
Область на півночі межує з Київською, на півдні з Кіровоградською, на сході з Полтавською та з Вінницькою областю на заході. Простягнулася із південного заходу на північний схід на 245 км, із півночі на південь — на 150 км. Площа області становить 20,9 тисяч км², що становить 3,46% території держави (18 місце в країні).
Станом на 1 січня 2015 року населення області становило 1251800 осіб. Міське населення становить 710 тисяч осіб, сільське — 541 тисяча. На Черкащині проживають особи 130 етносів.

склад

Черкаси
Силует

Голова Ордену Черкащини
НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ!
Силует

Заступник голови Ордену Черкащини
НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ!
Силует

Заступник голови Ордену Черкащини
НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ!

АДРЕСА

Місто:

вул.:                     буд. №            офис

тел.:

тел.:

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ОРДЕН ПРОРОКА ІЛЛІ» є добровільним та самостійним громадським об’єднанням ветеранів і військовослужбовців Збройних сил України, інших військових формувань та силових структур, ветеранів війни (інвалідів війни, учасників бойових дій, учасників війни, учасників АТО), а також громадян України та інших осіб, які вступили до Організації для досягнення мети та завдань, передбачених Статутом Ордену.

Стань частиною руху та візьми участь у побудові кращого майбутнього для нашої країни!
Приєднайся до Ордену, що творить історію, і встань на захист цінностей, які роблять нашу Державу величною.

Зроби вибір!

Розроблено TRIBUNE Communications

© 2017 Орден Пророка Іллі. Всі права захищені.