Хмельницький

ХМЕЛЬНИЧЧИНА

Хмельниччина розташована на стику двох історико-географічних регіонів — Правобережжя і Західної України. У своїх сучасних межах область існує з 22 вересня 1937 року, коли постановою ВЦВК СРСР було створено Кам'янець-Подільську область. У травні 1941 року обласний центр було перенесено в м. Проскурів, але в січні 1954 року область перейменували, назвавши Хмельницькою, а у м. Проскурів змінено назву на Хмельницький.
Територія області лежить між 48°27' та 50°37' північної широти й між 26°09' та 27°56' східної довготи. Протяжність області з півночі на південь 220 км, а із заходу на схід — 120 км. Межує на північному заході з Рівненською, на північному сході з Житомирською, на сході з Вінницькою, на півдні з Чернівецькою, на заході з Тернопільською областями.
Населення Хмельницької області на 1 січня 2010 року становило 1334,0 тис. осіб.
Міське населення становить 726,2 тис.(54.5 %), сільське 607,8 тис.(45.5 %)

склад

Хмельн.
Силует

Голова Ордену Хмельниччини
НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ!
Силует

Заступник голови Ордену Хмельниччини
НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ!
Силует

Заступник голови Ордену Хмельниччини
НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ!

АДРЕСА

Місто:

вул.:                     буд. №            офис

тел.:

тел.:

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ОРДЕН ПРОРОКА ІЛЛІ» є добровільним та самостійним громадським об’єднанням ветеранів і військовослужбовців Збройних сил України, інших військових формувань та силових структур, ветеранів війни (інвалідів війни, учасників бойових дій, учасників війни, учасників АТО), а також громадян України та інших осіб, які вступили до Організації для досягнення мети та завдань, передбачених Статутом Ордену.

Стань частиною руху та візьми участь у побудові кращого майбутнього для нашої країни!
Приєднайся до Ордену, що творить історію, і встань на захист цінностей, які роблять нашу Державу величною.

Зроби вибір!

Розроблено TRIBUNE Communications

© 2017 Орден Пророка Іллі. Всі права захищені.