Херсон

ХЕРСОНЩИНА

Херсо́нська о́бласть — область у південній частині України, у межах Причорноморської низовини. На північному заході межує з Миколаївською, на півночі — з Дніпропетровською, на сході — із Запорізькою областями України, на півдні з Автономною Республікою Крим. Утворена 30 березня 1944 року.
Територія 28 461 км² (4,71 % від території України). Херсонщина за площею має сьоме місце серед інших областей України. З заходу на схід територія області простягається на 258 км, з півдня на північ майже на 180 км.Територією області проходить державний кордон протяжністю 458 км (350 км Чорним і 108 км Азовським морями).
Населення Херсонської області на 1 лютого 2013 року становило 1 077 643 осіб, в тому числі міського населення 659 109 осіб (61,2%), сільського 418 534 осіб (38,8%).
Херсонська область відноситься до числа найменш густонаселених регіонів України. Щільність населення області у 2013 р. становила 37,9 ос. на 1 км², що вдвічі менше ніж в середньому по Україні.

склад

Херсон
Силует

Голова Ордену Херсонщини
НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ!
Силует

Заступник голови Ордену Херсонщини
НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ!
Силует

Заступник голови Ордену Херсонщини
НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ!

АДРЕСА

Місто:

вул.:                     буд. №            офис

тел.:

тел.:

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ОРДЕН ПРОРОКА ІЛЛІ» є добровільним та самостійним громадським об’єднанням ветеранів і військовослужбовців Збройних сил України, інших військових формувань та силових структур, ветеранів війни (інвалідів війни, учасників бойових дій, учасників війни, учасників АТО), а також громадян України та інших осіб, які вступили до Організації для досягнення мети та завдань, передбачених Статутом Ордену.

Стань частиною руху та візьми участь у побудові кращого майбутнього для нашої країни!
Приєднайся до Ордену, що творить історію, і встань на захист цінностей, які роблять нашу Державу величною.

Зроби вибір!

Розроблено TRIBUNE Communications

© 2017 Орден Пророка Іллі. Всі права захищені.