Рівне

РІВНЕНЩИНА

Рі́вненська о́бласть (до 1991 року — Ровенська область) розташована на північному заході країни. Площа області становить 20,1 тис. км² (3,3 % площі території України). Центр області — місто Рівне. Утворена 4 грудня 1939 року.
Територія області розташована між 50°01' та 51°58' північної широти й між 25°01' та 27°38' східної довготи. Протяжність області з півночі на південь 215 км, а із заходу на схід — 186 км. Межує на півночі з Брестською та Гомельською областями Білорусі, на сході з Житомирською, на південному сході з Хмельницькою, на півдні з Тернопільською, на південному заході із Львівською, на заході з Волинською областями.
На 1 лютого 2013 року чисельність населення Рівненської області — 1 157 117тис. осіб, із них 553 177тис. (47,8 %) міського та 603 940 тис. (52,2 %) сільського.

склад

Рівне
Силует

Голова Ордену Рівненщини
НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ!
Силует

Заступник голови Ордену Рівненщини
НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ!
Силует

Заступник голови Ордену Рівненщини
НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ!

АДРЕСА

Місто:

вул.:                     буд. №            офис

тел.:

тел.:

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ОРДЕН ПРОРОКА ІЛЛІ» є добровільним та самостійним громадським об’єднанням ветеранів і військовослужбовців Збройних сил України, інших військових формувань та силових структур, ветеранів війни (інвалідів війни, учасників бойових дій, учасників війни, учасників АТО), а також громадян України та інших осіб, які вступили до Організації для досягнення мети та завдань, передбачених Статутом Ордену.

Стань частиною руху та візьми участь у побудові кращого майбутнього для нашої країни!
Приєднайся до Ордену, що творить історію, і встань на захист цінностей, які роблять нашу Державу величною.

Зроби вибір!

Розроблено TRIBUNE Communications

© 2017 Орден Пророка Іллі. Всі права захищені.