Киев

КИЇВ

Київ - столиця України, місто-герой, одне з найбільших і найстаріших міст Європи. Розташований у середній течії Дніпра, у північній Наддніпрянщині, є політичним, соціально-економічним, транспортним та освітньо-науковим центром країни. Тут проживає майже 3 млн. жителів. Сучасний Київ динамічно розвивається, реставрується і відновлюється, тому привертає все більшу кількість туристів.
За «Повістю минулих літ», Київ заснував полянський князь Кий зі своїми братами Щеком і Хоривом та сестрою Либіддю. Згідно з археологічними даними та писемними джерелами, початок безперервного розвитку Києва датується другою половиною 5 ст. — першою половиною 6 ст.; осередком розширення Києва була гора Замкова.
Плеканню міста сприяло його географічне положення: тут проходили найважливіші торгові шляхи "з варяг у греки", в Царгород (Константинополь), до Азії, на Дон, в Новгород.
За свою історію Київ був столицею Русі, Київського князівства, Великого князівства Руського, Української Народної Республіки, Української Держави та Української Радянської Соціалістичної Республіки. Також був адміністративним центром однойменного литовсько-польського воєводства, козацького полку, російської губернії, радянської округи, німецької генеральної округи та радянської області.
Сьогодні ж Київ багатий культурним запасом - тут знаходяться більше 30 музеїв, близько 2000 унікальних пам'яток архітектури, 33 театри, вражаюча кількість постійно діючих художніх виставок. Головні пам'ятки міста, які стали його "візитною карткою", - це Києво-Печерська лавра, Софійський собор, Золоті ворота, Андріївська церква, Хрещатик і Майдан Незалежності.

Киев
Суліма Ігор Віталійович

Ігор Суліма

Голова Ордену

Ігор Суліма народився 06 серпня 1966 року на Хмельниччині.


Закінчив Рязанське вище командне повітряно - десантне училище.
Проходив службу на посадах командного і оперативного складу повітряно-десантних та десантно - штурмових частин, частин спеціального призначення воєнної розвідки,
Управління державної охорони України та Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Косинський Іван Іванович

Іван Косинський

Заступник голови Ордену

Іван Косинський народився 07 червня 1968 року на Житомирщині.


Закінчив Рязанське вище командне повітряно - десантне училище.
Проходив службу на посадах командного і штабного складу повітряно-десантних, десантно - штурмових і аеромобільних частин та з’єднань ЗС України.
Здійснював підготовку військовослужбовців ЗС України та особисто приймав участь в спільних навчаннях на території Польщі, Великобританії, Турції, Голандії та Швеції.
У 1994 році представляв Україну на міжнародних навчаннях «Партнерство заради миру».


Засновник Української Федерації Хортингу.

Фролов

Євген Фролов

Заступник голови Ордену

Євгеній Фролов народився 26 червня 1952 року.

Освіта вища. Має фах інженера, юриста-правознавця, викладача іноземної мови.
Проходив військову службу на оперативних та керівних посадах у підрозділах СБУ, національної розвідки, Управління державної охорони України.

Закінчив курс навчання у філії Інституту Миру США при Варшавському університеті за програмою трансформування суспільства та співробітництва з НАТО.

АДРЕСА

Місто:

вул.:                     буд. №            офис

тел.:

тел.:

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ОРДЕН ПРОРОКА ІЛЛІ» є добровільним та самостійним громадським об’єднанням ветеранів і військовослужбовців Збройних сил України, інших військових формувань та силових структур, ветеранів війни (інвалідів війни, учасників бойових дій, учасників війни, учасників АТО), а також громадян України та інших осіб, які вступили до Організації для досягнення мети та завдань, передбачених Статутом Ордену.

Стань частиною руху та візьми участь у побудові кращого майбутнього для нашої країни!
Приєднайся до Ордену, що творить історію, і встань на захист цінностей, які роблять нашу Державу величною.

Зроби вибір!

Розроблено TRIBUNE Communications

© 2017 Орден Пророка Іллі. Всі права захищені.