Житомир

ЖИТОМИРЩИНА

Жито́мирська о́бласть — область на півночі України, в межах Поліської низовини, на півдні в межах Придніпровської височини. На півночі межує з Гомельською областю Білорусі, на сході з Київською, на півдні з Вінницькою, на заході з Хмельницькою та Рівненською областями України. Адміністративним центром є м. Житомир. Створена 22 вересня 1937 року з західних районів Київської області.
Чисельність наявного населення станом на 1 січня 2014 року становить 1 млн. 262 тис. осіб (2,9% від населення України), в тому числі міського населення — 739,7 тис. осіб, сільського — 522,8 тис. осіб.

Склад

Житомир
Силует

Голова Ордену Житомирщини
НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ!
Силует

Заступник голови Ордену Житомирщини
НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ!
Силует

Заступник голови Ордену Житомирщини
НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ!

АДРЕСА

Місто:

вул.:                     буд. №            офис

тел.:

тел.:

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ОРДЕН ПРОРОКА ІЛЛІ» є добровільним та самостійним громадським об’єднанням ветеранів і військовослужбовців Збройних сил України, інших військових формувань та силових структур, ветеранів війни (інвалідів війни, учасників бойових дій, учасників війни, учасників АТО), а також громадян України та інших осіб, які вступили до Організації для досягнення мети та завдань, передбачених Статутом Ордену.

Стань частиною руху та візьми участь у побудові кращого майбутнього для нашої країни!
Приєднайся до Ордену, що творить історію, і встань на захист цінностей, які роблять нашу Державу величною.

Зроби вибір!

Розроблено TRIBUNE Communications

© 2017 Орден Пророка Іллі. Всі права захищені.