Вінниця

ВІННИЧЧИНА

Вінницьку область було утворено 27 лютого 1932 року, коли ЦВК СРСР затвердив постанову ІV позачергової сесії ВУЦВК від 9 лютого 1932 року про створення на території України п'яти областей. Обласний центр — місто Вінниця. Розташована на правобережжі Дніпра в межах Подільської височини.
На заході межує з Чернівецькою та Хмельницькою, на півночі з Житомирською, на сході з Київською, Кіровоградською та Черкаською, на півдні з Одеською областями України та з Республікою Молдова, в тому числі частина кордону приходиться на невизнане Придністров'я.
Область займає майже 4,5% території України. На південному заході Вінниччини, по річці Дністер, на ділянці 202 кілометри проходить державний кордон з Республікою Молдова.

Станом на 5 грудня 2001 року, на час останнього перепису, населення Вінницької області становило 1 млн 772,4 тисячі осіб, з них 818,9 тисячі — міське, 953,5 тисяч — сільське. Кількість сільського населення є найбільшою серед областей України.
Національний склад населення Вінницької області станом на 2001 рік

Численность

Вінниця
Маліновський Віктор Васильович_GOT

Віктор Маліновський

Голова Ордену Вінниччини
НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ!
Буравель Сергій Олександрович_GOT

Сергій Буравель

Заступник голови Ордену Вінниччини
НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ!
Силует

Юрій Кисіль

Заступник голови Ордену Вінниччини
НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ!

АДРЕСА

Місто:

вул.:                     буд. №            офис

тел.:

тел.:

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ОРДЕН ПРОРОКА ІЛЛІ» є добровільним та самостійним громадським об’єднанням ветеранів і військовослужбовців Збройних сил України, інших військових формувань та силових структур, ветеранів війни (інвалідів війни, учасників бойових дій, учасників війни, учасників АТО), а також громадян України та інших осіб, які вступили до Організації для досягнення мети та завдань, передбачених Статутом Ордену.

Стань частиною руху та візьми участь у побудові кращого майбутнього для нашої країни!
Приєднайся до Ордену, що творить історію, і встань на захист цінностей, які роблять нашу Державу величною.

Зроби вибір!

Розроблено TRIBUNE Communications

© 2017 Орден Пророка Іллі. Всі права захищені.