Крым

АВТОНОМНА РЕСПУБЛІКА КРИМ

Кримський піво́стрів, Крим, також Таврія (крим. Qırım yarımadası, Qırım, Къырым ярымадасы) — півострів, розташований на півдні України, у межах Автономної Республіки Крим, Севастополя та частково півдня Херсонської області (північ Арабатської стрілки).
Територія — 26 861 км². Протяжність: із заходу на схід — 360 км ( 325 км), з півночі на південь — 180 км ( 200 км).На заході і півдні омивається водами Чорного, на сході — Азовського морів, що належать до басейну Атлантичного океану. Півострів приблизно однаково віддалений від екватора і Північного полюсу. Його західний берег утворений Тарханкутським півостровом, східний — Керченським. На півночі Крим з'єднаний 7-кілометровим Перекопським перешийком та 700-метровим на косі Арабатська стрілка із сусідньою Херсонською областю, на південному заході межує із містом державного значення Севастополь, морем на сході — із Краснодарським краєм Російської Федерації.
Загальна чисельність наявного населення Автономної Республіки Крим, за даними Всеукраїнського перепису населення 2001 р., становила 2033,7 тисячі. Чисельність міського населення 1274,3 тисячі осіб, або 62,7 %, сільського 759,4 тисячі осіб, або 37,3 %.

склад

Крим
Силует

Голова Ордену АРК
НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ!
Силует

Заступник голови Ордену АРК
НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ!
Силует

Заступник голови Ордену АРК
НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ!

АДРЕСА

Місто:

вул.:                     буд. №            офис

тел.:

тел.:

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ОРДЕН ПРОРОКА ІЛЛІ» є добровільним та самостійним громадським об’єднанням ветеранів і військовослужбовців Збройних сил України, інших військових формувань та силових структур, ветеранів війни (інвалідів війни, учасників бойових дій, учасників війни, учасників АТО), а також громадян України та інших осіб, які вступили до Організації для досягнення мети та завдань, передбачених Статутом Ордену.

Стань частиною руху та візьми участь у побудові кращого майбутнього для нашої країни!
Приєднайся до Ордену, що творить історію, і встань на захист цінностей, які роблять нашу Державу величною.

Зроби вибір!

Розроблено TRIBUNE Communications

© 2017 Орден Пророка Іллі. Всі права захищені.